Product Details
Welcome to Every Pet Market!
Additional information
| Weight | 0.425 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Power Source | Charge, Charge |
| Min Output | 150g |
| Max Output | 1500g |
| Battery Included | No |
| Time Setting | NO |
| LCD Display | No |
| Material | Plastic |
| Is Smart Device | No |
| Plug Type | US |










Reviews