Product Details
cat water fountain, pet water dispenser, automatic cat drinker, cat water bowl, usb water fountain, silent pet fountain, filtered cat water, cat hydration bowl, electric pet fountain, recirculating water, cat drinking fountain, transparent water bowl,
Additional information
| Weight | 0.400 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 12 cm |
| With Water Dispenser | Yes |
| Power Source | Charge, Charge |
| Min Output | 50g |
| Max Output | 1000g |
| Battery Included | No |
| Time Setting | NO |
| LCD Display | No |
| Material | Plastic |
| Is Smart Device | No |
| Type | cats |
| Choice | yes |










Reviews