Product Details
Welcome to Every Pet Market!
Additional information
| Weight | 0.080 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 7 × 4 cm |
| High-concerned chemical | None |
| Battery Included | No |
| Material | Plastic |
| Type | fish |
| Style | fish tank cleaning hand brush |
| Size | 10.6cmx3.8cmx6.8cm |
| Color | White, Black |
| Choice | yes |










Reviews