Product Details
Welcome to Every Pet Market!
Additional information
| Weight | 0.416 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 14 × 12 cm |
| With Water Dispenser | Yes |
| Power Source | Charge, Charge |
| Min Output | 50g |
| Max Output | 300g |
| Battery Included | No |
| Time Setting | NO |
| LCD Display | No |
| Material | Plastic |
| High-concerned chemical | None |
| Is Smart Device | No |
| Plug Type | EU |
| Type | cats |










Reviews